Hakkımızda

Bizi Tanıyın!

1976 yılında ilk atölyemizi açarak, ahşaptan değirmen makinaları üretmeye başladık. Daha sonra değirmen makinalarını metal olarak imal etmeye, bunun yanı sıra komple un, mercimek, bulgur, nişasta ve mısır çerezi fabrikalarını anahtar teslimi yapmaya başladık. Firmamız her geçen gün değişen teknolojiyi yakından takip ederek sürekli kendini yenileme ve geliştirme çabası içindedir.

1991 yılında daha yüksek hedeflere ulaşmak için Gaziantep Küsget Sanayi Sitesinde yeni fabrikamızı faaliyete geçirdik. Bu esnada radyal endüstri fanları, su soğutma kuleleri, fabrikalar için elektrikli süpürge, torbalı filitre, siklon ve çeşitli ebatlarda sanayi mıknatısını üretimimize katmış olduk.

Son yıllarda fan tasarımı ve imlatına daha çok ağırlık vererek mühendis kadromuzla hem seri üretim fanlar hem de özel üretim fanlar imal ediyoruz. İmal ettiğimiz fanlar %96 ya varan verim değerlerine ulaşmıştır.

Arge çalışmalarımızla kalitemizi daha da arttırmak ve siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacıyla ISO 9001-2000 sertifikasını ve ce belgelerini alarak gelecek nesiller içinde profosyonel yönetim organizasyonları ile büyümesini devam ettirmektedir.

REFERANSLAR

İnteraktif Şema İle Havanızı Bulun!

İkiler'in ayarladığı interaktif şema sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılayacak fanı bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı: İkiler Mobil Uygulama ile havacılık eğrilerinin pazarındaki en iyi simülasyon. İkiler Mobil Uygulamasındaki veriler interaktiftir: Aslında her bir ürün için, şema içinde hareket edebilir ve fanın kapasitesi ve basıncı arasındaki hıza bağlı olarak performansın nasıl değiştiğini kontrol edebilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ
TEKNİK BİLGİLERE BAKIN
ÜSTE ÇIK