ENDÜSTRİYEL RADYAL VE AKSİYEL FAN ÜRETİCİSİ

ISO 9001-2000 ve CE Belgeli Üretim Anlayışı İle İsteğinize Uygun Özel ve Standart Fan Çözümleri

ESNEK ÇÖZÜMLER İLE HAVA KALİTENİZİ ARTIRIN

Projelendirme, Hava Analizi ve Ölçümler İle 40 Yıldır Sanayii Sistemleri Üreticisi

ENDÜSTRİYEL MIKNATIS SİSTEMLERİ ÜRETİCİSİ

İşletmeniz ve Makinelerinize Uygun Mıknatıs Çözümleri

ÖZEL PROJELENDİRME

Makine, Fabrika, Atölye İhtiyaçlarınıza Uygun Havalandırma-Fan Çözümleri İle Mıknatıs Çözümlerini Size Özel Tasarlıyoruz!

02
01
/ 00
İkiler Machinery
İkiler Machinery
01
01
/ 00
İkiler Machinery
İkiler Machinery
İKİLER'İ KEŞFEDİN!

Ar-Ge İle Sektörün Bugününü ve Geleceğini Yapıyoruz!

Arge çalışmalarımızla kalitemizi daha da arttırmak ve müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacıyla ISO 9001-2000 sertifikasını ve ce belgelerini alarak gelecek nesiller içinde profosyonel yönetim organizasyonları ile büyümesini devam ettirmektedir.

BİZE ULAŞIN

Türkiye'den DÜNYAYA!

İkiler’in temel hedefi Türkiye’nin endüstriyel fan ve endüstriyel mıknatıs ihracat kabiliyetini arttırmak ve sanayii dünya çapında tanıtmaktır. Dünyanın 110 ülkesine ihracat yapma özelliği ile dünya standartlarında üretim kabiliyetini sergilemektedir.

İkiler, endüstriyel fan ve mıknatıs tasarımlarını ve özelliklerini işletmenizin ihtiyacına uygun şekilde tasarlamakta, ebat, yerleşim ve şekilsel biçimlendirme olarak ihtiyacınıza uygun butik çözümler sunmaktadır.

İkiler sadece bugünün firması değildir. İkiler Makine, markaları ile sektörde geleceği belirleyen marka olmak için yoğun çaba sarfetmektedir. Üretilen her ürünü kalite kontrol ve özel testlerden geçiren İkiler, marka güvencesini sunmaktadır.

Raklamlarla İkiler

İkiler Makine rakamlarla büyüklüğünü ortaya koymaktadır. Yapılan her işi ilk işimiz gibi özenli, 40 yıllık tecrübeyle yapıyoruz.

Yurtiçi ve yurtdışı satış kanallarımız ile hedef müşteri kitlemiz ve ürün yelpazemiz rakamlarla ortada!

Fan
8888
Mıknatıs
5433
Müşteri
8768
NELER ÜRETİYORUZ?

Ürünlerimiz

İsteğinize özel fan ve mıknatıs dışında makine üretimi de yapabilen İkiler, butik projeleriniz için de çözüm ortağınız olmayı hedeflemektedir.

REFERANSLAR

İnteraktif Şema İle Havanızı Bulun!

İkiler'in ayarladığı interaktif şema sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılayacak fanı bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı: İkiler Mobil Uygulama ile havacılık eğrilerinin pazarındaki en iyi simülasyon. İkiler Mobil Uygulamasındaki veriler interaktiftir: Aslında her bir ürün için, şema içinde hareket edebilir ve fanın kapasitesi ve basıncı arasındaki hıza bağlı olarak performansın nasıl değiştiğini kontrol edebilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ
TEKNİK BİLGİLERE BAKIN